Intencje mszalne od 4 do 11.08.2019

NIEDZIELA 4.08
7.00
1. Za + Sławomira Rusa 4/30
2. Za ++ Jana i Jadwigę Rus 
9.00
1. W intencji darczyńców i przyjaciół sanktuarium z wdzięczności za okazane łaski z prośbą o dalszą opiekę MBR 
11.00
1. O Boże błog. i opiekę MBR dla energetyków, elektryków, elektromonterów oraz ich rodzin
2. Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla Bartłomieja i Magdaleny Górnych z okazji I – szej rocz. ślubu
3. Za + Helenę Kastelik z mężami   
17.00
1. Za + Cecylię Kąkol 4/30

PONIEDZIAŁEK 5.08
7.00
1. O potrzebne łaski dla Krystyny
2. Za + Sławomira Rusa 5/30
3. Za + Zdzisława Moca – od brata Henryka z żoną 
18.00
1. Za parafian 
2. Za + Cecylię Kąkol 5/30
3. Za + Weronikę Najzer
4. Za + Annę Wójcik – od wnuczki Magdaleny z rodziną

WTOREK 6.08 Święto Przemienienia Pańskiego
7.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę MBR i prowadzenie w dorosłym życiu dla Rafała Uja z okazji 18 – tych ur.
2. O Boże błog. i potrzebne łaski dla Barbary i Henryka
3. Za + Sławomira Rusa 6/30
4. Za + Stanisławę Okrzesik – od Jana i Haliny Szatanik z Glinki
18.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla Cecylii z okazji 60 – tych ur. 
2. Za + Cecylię Kąkol 6/30
3. Za + Michalinę Brudniak – od brata Jana z rodziną

ŚRODA 7.08
7.00
1. O łaskę uzdrowienia relacji w związku Beaty i Janusza oraz o zdrowie dla Beaty
2. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, dobrodziejów zakonu oraz ++ członków FZŚ
3. Za + Sławomira Rusa 7/30
18.00
1. Za + Grażynę Roik – od chrześniaka Łukasza z rodziną
2. Za + Stanisława Kijasa – od córki Barbary z mężem
3. Za + Cecylię Kąkol 7/30

CZWARTEK 8.08
7.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla rodziny Mika z okazji 39 – tej rocz. ślubu
2. Za + Sławomira Rusa 8/30
3. Za + o. Dominika Barcika z rodzicami
18.00
1. Za + Zygmunta Rusa – od chrześnicy Lidii z rodziną
2. Za + Annę Wójcik–od swatowej Anieli Słonka z Oczkowa
3. Za + Cecylię Kąkol 8/30

PIĄTEK 9.08
7.00
1. O bł. Boże, potrzebne łaski i opiekę MBR dla s. Miwiany i jej brata
2. Za + Sławomira Rusa 9/30
3. Za + Grażynę Folęgę – od rodziny Zakrzewskich i Pietrzyków
18.00
1. Za + Józefę Barcik – od wnuczki Dagmary z rodziną
2. Za + Annę Rus – od syna Romana z rodziną

SOBOTA 10.08
7.00
1. Za + Sławomira Rusa 10/30
2. Za + Mariana Kastelika
11.00
1. Msza św. składkowa za wstawiennictwem MBR 
18.00
1. Za + Hildegardę
3. Za + Katarzynę Luber w 33 – cią rocz. śm.

NIEDZIELA 11.08
7.00
1. Za + Cecylię Kąkol 11/30
2. Za + Jana Dybała z rodzicami
9.00
1. Za parafian
2. Za + Sławomira Rusa 11/30
11.00
1. Za + Stanisława Stokłosę w 2 – gą rocz. śm.
17.00
1. Za + Adama Tomiczka – od siostry Heleny