Intencje mszalne od 8 do 15.11.2020

NIEDZIELA 8.11
7.00
1. Za + Urszulę Szewczyk 8/30
2. Za + Helenę Meres 8/30
9.00
1. Za + Władysława Firleja z córką Zofią
11.00
1. Za ++ Józefa i Jadwigę Firlejów
2. Za ++ Stanisławę i Józefa Talików
3. Za + Annę Pawlik 8/30
15.00
1. W intencji członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i dzieł, które prowadzą 
17.00
1. Za parafian
2. Za + Józefa Widza 8/30

PONIEDZIAŁEK 9.11
7.00
1. Za + Urszulę Szewczyk 9/30
2. Za + Annę Pawlik 9/30
3. Za + Antoniego Dybka – od Doroty i Andrzeja Micorek
4. Za + Wiolettę Machno w 8 – mą rocz. śm. z mamą Janiną i bratem Ryszardem
17.00
1. Za + Józefa Widza 9/30
2. Za + Helenę Meres 9/30
3. Za + Jana Rusa – od wnuczki Marceliny
4. Za + o. Czesława Raczka w 2 – gą rocz. śm.

WTOREK 10.11
7.00
1. Za + Urszulę Szewczyk 10/30
2. Za + Annę Pawlik 10/30
3. Za + Leokadię Lach – od wnuczki Joanny z mężem Marcinem i prawnukami
17.00
1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla Marceliny oraz wnuczki Marii
2. Za + Józefa Widza 10/30
3. Za + Helenę Meres 10/30
4. Za + Annę Walaszek – od bratanicy Barbary
5. Za ++ Jana i Jadwigę Firleta

ŚRODA 11.11
7.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla br. Marcina z okazji imienin
2. Za + Urszulę Szewczyk 11/30
3. Za + Annę Pawlik 11/30
17.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MBR dla Tadeusza z okazji 50 – tych ur. i 30 lat pracy 
2. Za + Józefa Widza 11/30
3. Za + Helenę Meres 11/30
4. Za + Hannę Kastelik – od Sławomira i Wioli Tomaszek
5. Za + Jadwigę Firleta w 24 – tą rocz. śm. 

CZWARTEK 12.11 
7.00
1. Za + Urszulę Szewczyk 12/30
2. Za + Annę Pawlik 12/30
3. Za + Annę w 2 – gą rocz. śm.
4. Za ++ Kazimierza i Mariannę Flaka 
17.00
1. Za ++ polecanych w wypominkach
2. Za + Józefa Widza 12/30
3. Za + Helenę Meres 12/30
4. Za ++ Katarzynę i Józefa Martyniak 

PIĄTEK 13.11
7.00
1. O uzdrowienie duchowe i cielesne dla Karoliny
2. Za + Urszulę Szewczyk 13/30
3. Za + Annę Pawlik 13/30
4. Za + Karolinę Gęgę
17.00
1. Za + Józefa Widza 13/30
2. Za + Helenę Meres 13/30
3. Za ++ Józefa i Marię Ścieszka z rodzicami, synem i synową

SOBOTA 14.11
7.00
1. Za + Urszulę Szewczyk 14/30
2. Za + Annę Pawlik 14/30
3. Za + Krzysztofa Pitaka – od Anny i Rafała Gierczyków
17.00
1. Za + Józefa Widza 14/30
2. Za + Helenę Meres 14/30
3. Za + Emilię Baczyńską z rodzicami
4. Za + Franciszka Bułkę – od szwagierki Anny Pal
5. Za ++ z rodzin Teresy i Jerzego 

NIEDZIELA 15.11
7.00
1. Za + Jana Lacha w rocz. śm.
2. Za ++ Marię i Jana Pietyrów z córką i synem
9.00
1. Za parafian
2. Za + Urszulę Szewczyk 15/30
11.00
1. Za + Józefa Widza 15/30 
2. Za ++ Annę i Władysława Mieszczak 
17.00
1. Za + Helenę Meres 15/30
2. Za + Annę Pawlik 15/30