Intencje mszalne od 7 do 14.05.2017

NIEDZIELA 7.05
7.00
1. Za + Józefa Gęga z synem, córką i zięciem
2. Za ++ Helenę i Józefa Górny
9.00
1. W intencji darczyńców i przyjaciół sanktuarium z wdzięczności za okazane łaski z prośbą o dalszą opiekę MBR
2. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla Marii z okazji 70 – tych ur.
11.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla rodziców Józefa i Marii
2. O zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla Jana Szupina i za + Krystynę Szupina
3. Za + Helenę Kubica 7/30
17.00
1. Za + Marię Luber 7/30
2. Za + Bolesława Luber 7/30
3. Za + Ewę Kolanko 7/30

PONIEDZIAŁEK 8.05
7.00
1. O zdrowie dla Mariusza
2. Za + Helenę Kubica 8/30
3. Za + Karola Kijas z żoną 
4. Za + Jana Rypla 
18.00
1. Za + Bolesława Luber 8/30
2. Za + Stanisława Adamczyka
3. Za + Stanisławę
4. Za + Stanisława Rodak z chrzestną Heleną
5. Za + Ewę Kolanko 8/30

WTOREK 9.05
7.00
1. Dziękczynna za powrót do zdrowia z prośbą o dalszą opiekę MBR dla Kornelii
2. Za + Helenę Kubica 9/30
3. Za + Józefa Malca – od rodziny Ryplów
4. Za ++ Zofię i Władysława Marszałek 
18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i opiekę MBR dla ks. dk. Bartłomieja Kijasa na dalszą posługę diakońską
2. Dziękczynna z prośbą o dar nawrócenia, trzeźwość i bł. Boże dla syna Tomasza 
3. Za + Marię Luber 9/30
4. Za + Bolesława Luber 9/30
5. Za + Tadeusza Janik
6. Za + Ewę Kolanko 9/30

ŚRODA 10.05
7.00
1. Za + Helenę Kubica 10/30
2. Za + Jana Huczka – od kuzynów: Irka i Gabrysia
3. Za + Jana Rypla 
4. Za + Irenę Biernat w 7 – mą rocz. śm. 
18.00
1. O zdrowie i powrót do Jezusa dla Adama
2. Za + Marię Luber 10/30
3. Za + Bolesława Luber 10/30
4. Za ++ Justynę i Wincentego Górnych
5. Za + Stanisławę w dniu urodzin
6. Za + Ewę Kolanko 10/30

CZWARTEK 11.05
7.00
1. O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla rodziny Kastelików
2. Za + Helenę Kubica 11/30
3. Za ++ Magdalenę i Franciszka Bigos
4. Za + Stanisława Klimczak w 6 – tą rocz. śm.
18.00
1. Za + Marię Luber 11/30
2. Za + Bolesława Luber 11/30
3. Za + Mariannę Ryżka – od córki Mirosławy z mężem Grzegorzem
4. Za + Józefa Malca – od siostry Wiesławy z rodziną
5. Za ++ Juliana i Helenę Sowa z synem Antonim
6. Za + Ewę Kolanko 11/30

PIĄTEK 12.05
7.00
1. O bł. Boże i opiekę MBR dla Błażeja
2. Za + Helenę Kubica 12/30
3. Za + Stanisławę Drobisz  - od wnuków: Dominika i Janusza
4. Za ++ Franciszkę i Wojciecha Wrzeszcz
18.00
1. Za + Marię Luber 12/30
2. Za + Bolesława Luber 12/30
3. Za + Mirosławę Smagłowską – od rodziny Piech
4. Za + Józefa Malca – od siostrzeńca Macieja Karpierza
5. Za ++ Jana i Franciszkę Przeworzek
6. Za + Ewę Kolanko 12/30

SOBOTA 13.05 (Fatima)
7.00
1. Za + Helenę Kubica 13/30
2. Za ++ Helenę i Jana Marszałek
3. Za + Józefa Malca – od rodziny Starmach z Niedźwiedzia
11.00
1. Msza św. składkowa za wstawiennictwem MBR
19.00
1. O ochronę rodziny przez Przenajświętszą Krew Chrystusa i opiekę Niepokalanej
2. Za + Marię Luber 13/30
3. Za + Bolesława Luber 13/30
4. Za + Zbigniewa Marcisza 
5. Za + Stefanię Rus
6. Za + Ewę Kolanko 13/30

NIEDZIELA 14.05
7.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze potrzebne łaski, bł. Boże i opiekę MBR dla Augustyna z okazji 90 – tych ur.
2. Za + Marię Luber 14/30
3. Za + Bolesława Luber 14/30
9.00
1. Za parafian
2. Za + Helenę Drobisz z mężem Władysławem i dziećmi
3. Za ++ Stanisława i Stefanię Wzorek z dziećmi
4. Za ++ Helenę i Władysława Barcik
11.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla dzieci przystępujących do I – szej Komunii Świętej i dla ich rodzin
17.00
1. Za + Helenę Kubica 14/30
2. Za ++ Marię i Andrzeja Kastelików z synem Józefem 
i bratowa Anną w 23 – cią rocz. śm.
3. Za + Ewę Kolanko 14/30