Intencje mszalne od 3 do 10.10.2021

NIEDZIELA 3.10
7.00
1. Za + Pawła Echolca 3/30
2. Za + Leokadię Cholewkę w 20 – tą rocz. śm.
9.00
1. Za parafian
2. W intencji darczyńców i przyjaciół sanktuarium z wdzięczności za okazane łaski z prośbą o dalszą opiekę MBR
3. O zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla członkiń z Róży Genowefy Siwek i za ++ członkinie  
11.00
1. Dziękczynna za cudowne uzdrowienie z prośbą o dalsze zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MBR dla Małgorzaty 
2. Za + Józefa Firleja 3/30
17.00
1. Za + Bogumiłę Cebrat 3/30

PONIEDZIAŁEK 4.10 Uroczystość św. Franciszka z Asyżu
7.00
1. O bł. Boże i opiekę MBR dla Sabiny i Krzysztofa z okazji 25 – tej rocz. ślubu
2. Za + Pawła Echolca 4/30
3. Za + Jana Brachmana i ++ z rodziny Kominek
4. Za + o. Władysława Niemca  
18.00
1. Za + Józefa Firleja 4/30
2. Za + Bogumiłę Cebrat 4/30
3. Za + Krystynę Mrowiec – od wnuków: Nikodema i Tymoteusza 
4. Za + Grzegorza Bodzek – od brata Krzysztofa 

WTOREK 5.10
7.00
1. Dziękczynna za udany przeszczep z prośbą o dalsze zdrowie i opiekę MBR dla Krzysztofa 
2. Za + Pawła Echolca 5/30
3. Za + Jana Firleta w rocz. śm.
4. Za + Leopolda Soroczyńskiego – od córki Teresy
18.00
1. O łaskę przebaczenia i pojednania małżonków sakramentalnych przeżywających kryzys – od Ogniska Sychar
2. Za + Józefa Firleja 5/30
3. Za + Bogumiłę Cebrat 5/30
4. Za + Stanisława Kijasa z rodzicami i teściami

ŚRODA 6.10
7.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MBR dla Beaty i Krzysztofa z okazji 20 – tej rocz. ślubu 
2. Za ++ braci, siostry, rodziców, krewnych, dobrodziejów zakonu oraz ++ członków FZŚ
3. Za + Pawła Echolca 6/30
4. Za + Julię Madura – od rodziny Obajtków 
18.00
1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla syna Piotra z okazji urodzin
2. Za + Józefa Firleja 6/30
3. Za + Bogumiłę Cebrat 6/30
4. Za + Tadeusza Antosza 

CZWARTEK 7.10
7.00
1. O zdrowie, bł. Boże i opiekę MBR dla członkiń z Róży Antoniny Szwajcy 
2. Za + Pawła Echolca 7/30
3. Za ++ Justynę i Wincentego Górnych 
18.00
1. Wynagradzająca NSPJ zniewagi dokonane w sercach, rodzinach, parafiach i wioskach
2. Za + Józefa Firleja 7/30
3. Za + Bogumiłę Cebrat 7/30
4. Za + Krystynę Adamiec

PIĄTEK 8.10
7.00
1. Za + Pawła Echolca 8/30
2. Za + Kazimierę Siwek – od siostry Janiny
3. Za + Szymona Kleinberga 
18.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MBR dla Anny i Mariana z okazji 40 – tej rocz. ślubu
2. Za + Józefa Firleja 8/30
3. Za + Bogumiłę Cebrat 8/30
4. Za + Edwarda Barcika – od wnuka Janusza  

SOBOTA 9.10
7.00
1. Za + Pawła Echolca 9/30
2. Za + Annę Walaszek w 2 – gą rocz. śm. 
3. Za + Annę Barcik w 10 – tą rocz. śm.
11.00
1. Msza św. składkowa za wstawiennictwem MBR 
18.00
1. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MBR dla Jolanty i Kazimierza z okazji 33 – ej rocz. ślubu i dla całej rodziny
2. Za + Józefa Firleja 9/30
3. Za + Bogumiłę Cebrat 9/30

NIEDZIELA 10.10
7.00
1. Za + Józefa Firleja 10/30
2. Za + Bogumiłę Cebrat 10/30
9.00
1. Za parafian
2. Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MBR dla członkiń z Róży Krystyny Talik i ich rodzin oraz za ++ członkinie
3. Za + Leona Szczotkę
11.00
1. Za + Pawła Echolca 10/30
17.00
1. W intencji członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i dzieł, które prowadzą